naszefora.pl

naszefora.pl

filmy gatunku bijatyki

filmy gatunku bijatyki Ale po złej stronie, nowa dekada będzie z pewnością ponieść konsekwencje z wielu nieodpowiedzialnych działań, które spadły w pierwszym dziesięcioleciu. Mimo, iż wiele Synoptycy przewidują finansowe poważnie złe czasy, myślę, że tylko razem będzie naprawdę powiedzieć dokładnie, jakie konsekwencje będzie dla nas i naszego stylu życia w tej dekadzie.

Jedynym wydarzeniem w pierwszej dekadzie 21 wieku, który na zawsze zmienił świat był wybór Barak Obama. Po raz pierwszy w historii, czarny człowiek został prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ile który zmienia świat naprawdę nie może być mierzone, ale to wydarzenie z pewnością wyraża jak bardzo ewoluowały jako narodu, a przede wszystkim pokazuje, że wszyscy jesteśmy ewoluuje wraz niezależnie od rasy.

Nie tylko był wybór Barak Obama historycznego, ale jest to również pierwsze wybory w historii, w którym cały świat odczuwał potrzebę zaangażowania się. To pokazuje, jak bardzo wszyscy jesteśmy bliżej narody mądry, ale także pokazuje, jak ludzie są świadomi wszystkiego, co dzieje się na całym świecie, ale to naprawdę pokazał, jak wiele osób na całym świecie chcą uczestniczyć w wydarzeniach, jak ważne, takich jak ten.

Więc czego możemy się spodziewać w drugiej dekadzie? Wiem, że wiele rzeczy już się zmienia i oni dają nam wgląd w to, co potencjalnie pochodzących naszą drogę. Jeśli chodzi o technologię, to wydaje się, że będziemy jechać z HD TV z HD 3D TV, wszystko, co mogę powiedzieć to to, wow !!

Filmy w Hollywood są również się zmienia i spojrzenie to było Avatar, więc to co innego na oku. Internet ciągle się rozwija, a co będzie następny gorący trend tylko czas pokaże, ale możemy spodziewać się, że jest nie z tego świata.

Jeśli chodzi o wydarzenia społeczne, istnieje wiele mówi o nowym porządku świata, więc kto wie, czy jest to coś najlepsze mieszkania w Lublinie, co już wkrótce.Wars i wojna z terroryzmem nie wydają się iść dalej, więc zobaczymy, jak sobie z tym poradzić w tej dekadzie i to wszystko zanika.

Wiem tylko, że jeśli myśli pierwsza dekada była szalona, ??zapnij pasy, bo przez to, co widzę, wiele rzeczy się zmieni nasz świat na zawsze w tym 2 dekady 21 wieku.

– autor artykułu