naszefora.pl

naszefora.pl

horror japonski

horror japonski

Trzeci aparat jest zwykle umieszczona obok pierwszego aparatu z tyłu sali, naprzeciwko na uczestników scenicznych. Może ono być wykorzystywane w szerokim shot pokazano całe miejsce lub jako grupa lub Pojedynczy, jeśli istnieje wiele prezenterzy lub panelistów.

A multi produkcja aparat jest normalnie edytować w czasie rzeczywistym, w nocy za pomocą miksera wizji zrobić edycję „na żywo” podczas imprezy.ścięgno achillesa zerwanie

Często materiał następnie odbiera dalszej edycji off witryny, aby oczyścić dokręcić treści.

Wielu Camera audio

Dźwięk jest równie ważnym aspektem w produkcji wideo zdarzeń.

Dobre planowanie i odpowiedniego sprzętu oznacza to, że każdy uczestnik zaangażowany w przypadku słychać wyraźnie.

Najbezpieczniejszym sposobem jest przechwytywanie dźwięku dla każdego uczestnika, aby ich własny mikrofon bezprzewodowy obcięte na ich klapie. Pozwala prezenterowi lub uczestnicy chodzić po scenie lub wędrować przez odbiorców przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości dźwięku.

Jako kopię zapasową Mam też mikrofon bezprzewodowy na pulpit, a także odbierać kanał audio z systemu w domu.

Idealnie dźwięku powinny być wysyłane za pośrednictwem mikrofonów bezprzewodowych do mieszania biurku, które następnie doprowadza do miksera wizyjnego. Jest to również dobra praktyka, aby wysłać jednego dnia pomocniczy zasila z powrotem do jednej z kamer do tworzenia kopii zapasowych.

Istnieje wiele elementów, które idą w parze z wytworzeniem produkcji wideo wydarzenie za pomocą wielu kamer jest to świetny sposób, aby uzyskać profesjonalny efekt.

John Hubbard jest profesjonalną produkcją wideo, który mieszka w Melbourne, w Australii.

– autor artykułu