naszefora.pl

naszefora.pl

gatunki filmowe dla dzieci

gatunki filmowe dla dzieci

Jeśli zrobisz pracę w domu w piątek upewnij się, że do domu z pracy trzeba zrobić! (Elektronicznie lub fizycznie!)

Negocjuj swój czas, aby być w biurze w poniedziałek rano – może nie być potrzeby wstawać o 4 nad ranem, czy można zgodzić późny początek rano i wprowadzić w godzinach wieczornych

Podczas pobytu w hotelu, wieczory są bardzo dobrą okazją do wprowadzenia godziny w, nadrobić zaległości w pracy itp Jeśli przyjąć tę koncepcję i są przygotowane do późna na kilka dni w tygodniu, a następnie będzie wzmocnić swoją sprawę mają piątki o domu i późniejszego startu w poniedziałki.

Chroń swoje weekendy – o ile w ogóle możliwe, wyłączyć komputer / telefon i skoncentrować się na swojej rodzinie

Dołącz do siłowni, albo znaleźć coś do zajmowania cię w swoim miejscu pracy. Wiele siłownie można płacić miesięcznie – czy klasę wieczorem, udać się do lokalnego klubu komediowego lub pójść do kina (można uzyskać miesięczne karnety bardzo przystępnej te dni). Znajdź rzeczy zajmują czas poza pracą, a hotel telewizji, nawet jeśli jest się na spacer lub uruchomić.

Upewnij się, że jeśli jest kryzys w domu komunikować się dobrze do swoich szefów i kolegów, żeby wiedzieć dokładnie, gdzie stoją. Jeśli musisz zostać w domu z dowolnego powodu lub domu podróży niespodziewanie – upewnij się, że są w pełni świadomi – w zasadzie, że zrozumieją, o ile wiem, co się dzieje.

Upewnij się, że dobrze zjeść, dostać ćwiczenia i dobrze spać, gdy jesteś daleko. Chcesz być „nie” dla swojej rodziny na weekend – nie wypalony

Użyj czasu wieczorami zrobić samokształcenie kwalifikacje – zarówno związane z pracą (np Trening Akredytacyjna), czy nie (np Nauka francuskiego)

Czy wydatki w odpowiednim czasie – mogą budować szybko, a to pozwoli zaoszczędzić gniew swoich szefów i uniknąć niepotrzebnego narastaniu osobistym kosztem – w piątek po południu (zakładając, że praca w domu nie podróż) jest idealny dla administratora.

Nie jest łatwo pracować z dala od domu, ale często jest istotną częścią życia rodzinnego dzisiaj, ale z bliskiej zarządzania i trochę myśli mogą działać dobrze dla wszystkich zainteresowanych.

– autor artykułu