naszefora.pl

naszefora.pl

gatunki filmowe fantasy

gatunki filmowe fantasy

Obecnie niektóre telefony mają aplikacje, które pozwalają na wykonywanie wielu zadań, tak że muszę napisać coś specjalnie na ten temat naprawdę daje pełny wgląd w jaki sposób ta technologia jest rozwinięta.

To niesamowite, jeśli myślisz o tym, jak dziesięć lat temu to było coś, że przeciętny Joe nie mógł nawet wyobrazić, a teraz ta technologia jest po prostu normalne dla nas.

W taki ciekawy 1. dekady, czego możemy oczekiwać od 2 One?

odtwarzacze MP3 i iPody również zrewolucjonizował przemysł technologiczny. 30 lat temu, gdyby ktoś powiedział jakiś wyżu demograficznego, że pewnego dnia będą mogli mieć tysiące utworów, wideo, filmy, a nawet książek na małym urządzenia jak iPod, jestem pewien, że nie myślałem o tym prawie jest niemożliwe tylko pojęcie to byłby już trudno zrozumieć, jeśli się nad tym zastanowić.

Dziś to nie jest wielka sprawa, widzisz ludzi bieganie lub chodzenie z ich graczy w każdym miejscu, główny powód to urządzenie rozrywkowe zmienił się nasz świat na zawsze. Od teraz będziemy w stanie przeprowadzić wszystkich naszych kolekcji muzyki, naszych filmów, książek i innych rzeczy, gdziekolwiek pojedziemy bez kłopotów. Nie tak wkłady kominkowe jak wcześniej z człowiekiem płyty lub nawet chodzić człowieka, gdzie trzeba było przeprowadzić wszystkie kasety lub CD, jeśli chcesz, aby móc słuchać swoich płyt. Nawet o tym myśleć brzmi stare, ale technologia została również po prostu przyniósł pod koniec 20. wieku, który pokazuje, jak bardzo rozwinął się w ciągu zaledwie 20 lat.

Jedne z najlepszych rzeczy na temat tych urządzeń jest to, że jesteśmy połączeni tak dobrze się ze światem, że jeśli coś się dzieje w naszym regionie możemy nagrać je i dzielić się na żywo z kimś, dobrym przykładem tego był w irańskich wyborów, gdzie ludzie zaczęli udostępnianie przemocy i korupcji, co dzieje się na ulicach za pomocą swoich telefonów komórkowych i umieszczanie ich filmów na portalach społecznościowych takich jak Facebook.

– autor artykułu