naszefora.pl

naszefora.pl

melodramat anime

melodramat anime

Lekarze – Chirurdzy i ER są doskonałymi przykładami. Oba te pokazy są bardzo popularne. Chirurdzy nadal jest w powietrzu, ER trwał ponad dziesięć lat iw tym czasie nigdy nie wypadł z pierwszej 20.

Prawnicy – Niesie to ze sobą większej wagi, gdy policjanci biorą udział również. Pokazuje, takich jak seria Law and Order naprawdę przyniesie popularność korzystania z policjantów i prawników w tej samej wystawie.

Cops – Jest to gatunek, który jest szeroko otwarty. Sieci są zawsze szuka dobrych gliniarzy pokazy związane, podobnie jak publiczność ogląda. Widać to w ocenie, jak również liczba pokazów związanych z policjantów, że każdego roku są umieszczone na zewnątrz. CSI (wszystkie z nich), NCIS, The Mentalist, Criminal Minds, lista jest długa. Czy kochasz policjantów i policjantów z nienawiści, jaką są skłonni oglądać historie o nich w telewizji.

Reality – w ciągu ostatnich kilku lat dał nam przedawkowanie reality TV. Bądź co może oglądającym widzom kocha reality TV, więc sieci kocham go, jak również. Jeśli pitching jakiegoś reality show, to już krok na konkurencję. Oglądającym widzom chce oglądać rzeczywistość wskazuje na prawie wszystko.

Oczywiście nie zawsze jest wyjątek. Inne pokazy nie opiera się na żadnej z tych gatunków będzie przebić. Doskonałym przykładem jest stracone. Przegrany rozpoczęła zjawisko Syfy, że każdy starał się równe. Problem polega na tym, Syfy nie jest tak popularne w telewizji sieciowej. Powodem pokaz jak Zagubieni wykonana jest ze względu na unikalną opowiadania one wyprodukowane.

Pozostawić ten artykuł należy poniżać – albo poprowadzi dla Ciebie, jeśli myślisz o próby rozbicia pokazu pomysł do sieci. Upewnij się, że masz wszystko, set-up właściwy sposób. Nigdy nie chce niech to dobra okazja zmarnowana.

Miej oko na kolejny z moich artykułów zatytułowanych: Porady dla pitching koncepcji programowej

Dowiedz się w jaki sposób wykorzystujemy najnowsze technologie, aby powiedzieć przekonujące historie. produkcje wideo, które mają słodki zapach. VideoAdvantage

Rick Davis, do świadczony producent / reżyser, zaprasza, aby zwiększyć swoją wiedzę na temat branży produkcji video.

– autor artykułu