naszefora.pl

naszefora.pl

melodramat bollywood

melodramat bollywood

Movie on Demand Distribution Dla Indie Filmmaking Koty

Podobnie jak wielu niezależnych filmowców tam byłem rozczarowany, jak tradycyjne oferty dystrybucji moich filmach okazało. To jest tak jakby moim chwili Jerry Maguire. Jest 6 rano w sobotę i jestem na moim laptopie. Dokonywanie mniejszych filmów budżetowych poza Hollywood bez nazwy gwiazdek poważnie ogranicza swoje możliwości dystrybucyjne. 9 na 10 razy prowadzi do filmowiec podpisującej umowę z niezależnej firmy dystrybucyjnej, która nie opłacać.pedicure leczniczy Zasadniczo sprzedać prawa do filmu za grosze na dolara. Nie wspominając swój kapitał potu i twórczą energię, że idzie bez nagrody. Dolna linia jest najbardziej niezależni filmowcy nie zbliży się do łamania nawet z tego typu transakcji dystrybucyjnych. To w dół prawo frustrujące.

Po przejściu przez ten sam zacząłem przemyśleć, czy podejmowania niezależnych filmów było warto. Wtedy mój przyjaciel, redaktor Tim Beachum, który podąża tech trendy w rozrywce powiedział mi: „Kochasz robić filmy. Nie należy przerywać. Wystarczy przemyśleć Jak uzyskać filmy dystrybuowane do widzów.” I oglądać filmy na YouTube, Metacafe, Dailymotion i innych serwisach. Zawartość wolnego jest cool, ale niezależni filmowcy muszą zarabiać na swojej pracy jak reszta świata. Free nie płacić rachunki. Wtedy zacząłem szukać w miejscach, które oferowanych filmów na żądanie, za niewielką opłatą. Widziałem, że to może być najlepszą platformą, aby moje filmy postrzegane przez widzów i miejmy nadzieję zarobić na życie.

Zacząłem badać, jak różne filmy na stronach popytu pracował. Netflix „Watch Now” do pobrania rewolucjonizuje sposób widzowie uzyskać ich filmów. Hollywood dominuje film na rynku popytu, ale niezależne filmy są pominięcia na kredyt online swoje miejsce. Niezależni filmowcy nie mają już do ponoszenia kosztów replikacji DVD i opakowania.

– autor artykułu