naszefora.pl

naszefora.pl

melodramat dla mlodziezy

melodramat dla mlodziezy

Jak w pierwszej dekadzie 21 wieku zmienił świat na zawsze

Można spokojnie powiedzieć, że pierwsza dekada 21 wieku był pełen wszelkiego rodzaju wydarzeń, które zmieniły świat, jak wiemy to na zawsze. Jeśli umieścisz go w perspektywie pokolenia, które urodziły się w 21 wieku już coraz nastolatków i dla nich wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 10 lat jest normą.Humus – ściąganie Wrocław

Jeśli już był dorosły człowiek myśli przed rokiem 2000 Wiem, że można odnosić się do tego artykułu, nawet więcej, bo wiesz, jak różny świat przed wielkim Y2K. Życie było w pewnym sensie prostsza, zanim wielu rzeczy, które miały miejsce po ostatniej dekadzie 21 wieku miała miejsce.

Wyraźnie pamiętam, jak buzz przed rokiem 2000 było to, że potencjał dla wszystkich komputerów i elektroniki http://www.plandeki.eu/ się psuć po 31 grudnia 1999 roku było nieuchronne. Dobrze, że chwila nadeszła i poszedł i na szczęście nic „zniszczone” nasz świat i nasze technologie w tym zakresie.

Jednak wydarzenia, które miały miejsce na 1. dekadzie tego stulecia pewnością rozwiał wiele rzeczy, które wcześniej nie były nawet istotne dla naszego codziennego życia. Wystarczy pamiętać, że nawet posiadanie komputera ani dostępu do internetu nie było tak powszechne w latach 90-tych w większości w krajach mniej rozwiniętych.

Więc co się stało między rokiem 2000 i 2009 roku, które bez wątpienia zmienił świat na zawsze? Jestem pewien, że można wymyślić kilka rzeczy samodzielnie. Ale który happeningi były ostatecznie najważniejsze dla ludzkości jako całości?

Jedną z pierwszych rzeczy, które zdarzyły się i zmieniły nasze życie w więcej niż jeden sposób było ataki 9/11. Tak, wiem, że w latach 90-tych było kilka prób zaatakować Amerykę, ale nic w naszej historii było tak duże, jak wydarzeniach 9/11. Jedną z głównych rzeczy, które uczyniły to wydarzenie tak duża w historii jako całości, było to, że wszyscy na świecie był w stanie zobaczyć wydarzenia w telewizji.

– autor artykułu