naszefora.pl

naszefora.pl

filmy gatunku gore

filmy gatunku gore

Najsłynniejszy Yachts in the World

Jacht jest symbolem dostatku i ostatecznym luksusu, i naturalnie, są zadowoleni przez miliarderów świata. Faktem jest, że bogactwo osoba zgromadził jest często utożsamiane pod względem bogactwa i luksusu, że jego jacht może zaoferować. Dlatego bogaty i sławny chcą posiadać te unikatowe statki.

Oto kilka z najbardziej znanych jachtów na świecie.http://dotsplanet.pl

Golden Star

Uznany za najbardziej majestatycznych i największych jachtów zbudowanych do tej pory, Golden Star, który jest również nazywany często Platinum Star, ma wątpliwości co popatrzeć. Ten wspaniały pływający pałac mierzy 160 metrów i jest obecnie własnością szejka Dubaju.

Został zamówiony pierwotnie przez księcia Jefry Bolkiah Brunei w roku 1996. Jednak praca budowa statku luksusowy został przywieziony do zadyszki wkrótce potem, jak książę niestety zabrakło pieniędzy. Przez dwa długie lata, struktura stanęła w niemieckim suchym doku, aż został zauważony przez tronu Dubaju Mohammeda bin Rashid, al-Maktoum. Projekt kolosalne ostatecznie został przejęty przez niego i Golden Star została ostatecznie uruchomiona w Dubaju w roku 2006. Mimo że szejk woli nazywać jego piękny statek Platinum Star, ludzie wyczuwając Hush-Hush ściśle związane z najdłuższym jacht świata, wolą adres jest po prostu jako „Dubai”.

Słonecznik

Pomiaru 155 metrów, Sunflower jest uważany za drugi co do wielkości jacht na świecie, a także najmłodszym jeden. Mimo że został zbudowany w Niemczech, jacht posiada wszystkie cechy arabskiego statku – ma potrójne masztu i podwójną lejek. Jednak los jego własności jest nadal wisi na włosku. Jednak winorośl przewiduje, że będzie następcą 25-letniego Omanu Royal Yacht Al Said.

Książę Abdul Aziz

Ten piękny statek, który został zbudowany w 1984 roku, jest trzecim co do wielkości jacht na świecie. Zbudowany dla króla Arabii Saudyjskiej, książę Abdul Aziz wędrował po morzach jako największy jacht na świecie, aż tytuł podeszła do jego najbardziej interesującej rywalem, Golden / Platinum Star. Ona potrzebuje 65 członków załogi wypłynął. Ci, którzy widzieli to powiedzieć, że wygląda bardziej jak statek wycieczkowy niż prywatny luksusowy jacht.

Al Salama

Posiadane przez Ministra Obrony Arabii, luksusowy jacht 139-metrowy jest otoczona tajemnicą i dwuznaczności, odkąd została ona rozpoczęta. Dysponuje on prywatną salę kinową i jacuzzi w większość jej łazienki. Ale to nie wszystko. Al Salama znajduje się kryty basen, który jest objęty odłączaną szklanym dachem, który zapewnia ochronę przed silnym Bliskiego Wschodu Słońca

– autor artykułu