naszefora.pl

naszefora.pl

melodramat amerykanski

melodramat amerykanski

Korzyści z używania aparatu DSLR w produkcji wideo

Wraz z wprowadzeniem DSLR, to specjalnie zmienił grę produkcji filmowej. DSLR (digital single lens reflex) stała się istotną częścią zestawów kamer wielu kamerzystów ‚te dni. Korzystanie z aparatu DSLR pozwala tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy na tańsze koszty niż przeciętny poziom profesjonalnej kamery. Aparat DSLR posiada kombinację wielkości i zdolności do zarządzania filmie głębokość aparatu podobnego pola. Nawet przy niskim budżecie, w produkcji materiałów wideo przy użyciu aparatu DSLR pozwala na dotarcie cały świat ze swoim unikalnym wiadomości. Oto niektóre z zalet korzystania z DSLR w produkcji wideo:

Bigger Przetwornik obrazu

lustrzanki mogą się niesamowite wideo ze względu na masową czujnika obrazu w porównaniu do zwykłej kamery wideo. To daje wyraźniejszy obraz z mniejszą ilością zakłóceń i szumów. Czujniki, podobnie jak filmy w starych aparatów modelu, są wrażliwe na światło. Po naciśnięciu spustu migawki, zapisuje obraz cyfrowo.

Istnieją również różne rozmiary sensora obrazu w lustrzankach cyfrowych. Im większy czujniki, to uzyskując wyższą jakość obrazu, ale w większym kosztem. Dziś Czujniki dostępne są w dwóch rodzajach: CCD (Charged-Couple Device) i CMOS (Complementary Metal Oxide Semiconductor-). CCD, który jest stosowany w prawie wszystkich aparat kompaktowy, aw niektórych lustrzanek cyfrowych mogą produkować wysokiej jakości obrazy. Jednakże, są bardziej kosztowne, i zużywa znaczne ilości energii niż w przypadku innych typów.

Zaś czujnik CMOS jest większa niż czujnik CCD. Tak więc, są one bardziej podatne, a w stanie wytworzyć wyższą jakość obrazu w porównaniu z czujnikami CCD. CMOS są również tańsze w produkcji i zużywają mniej energii niż CCD. Jednak ich większy rozmiar, mają tendencję być większą objętość.

– autor artykułu